Допомога у підборі Перегляд відгуків
important_message Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!
Дзвінки безкоштовні по всій Україні
Русский Українська
Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!

Про ALLEGRO

Машини завжди ламаються і часом важко знайти потрібну для вас запчастину у вашому місті за прийнятною ціною. Парадоксально, але зараз, в епоху ринкової економіки і відкритих кордонів, проблеми з пошуком потрібної автозапчастини все ще підстерігають власників іномарок – автозапчастини, як і раніше, немає або вони є, але за неймовірними цінами. Часто термін доставки потрібної запчастини з Європи займає дуже багато часу. Коли справа стосується старих іномарок, то проблема інша – їх дуже-дуже мало.

Як же бути в цій ситуації?

Скористатися послугами нашої компанії!

Ми пропонуємо вам свою допомогу в пошуку та покупці автозапчастин для іномарок в Польщі.

Ринок запчастин в Польщі – найбільший в Європі. На відміну від Німеччини, в Польщі ціни набагато нижчі, а вибір не поступається німецькому.

alegro

Allegro.pl – найбільший інтернет-аукціон Польщі. На його сторінці motoAllegro представлено майже 11 млн. актуальних пропозицій польських приватних продавців і торгових підприємств. Серед них –понад 7,5 млн. пропозиційпро продаж запчастин для автомобілів.

На MotoAllegro продаються, як нові польські автозапчастини, так і запасні частини, які вже були у вжитку (б/у).

Zapchasti.lviv.ua спрощує для вітчизняних покупців процес пошуку і замовлення автозапчастин з Польщі на аукціоні MotoAllegro. Ми допоможемо Вам вибрати потрібні запчастини,а також доставити їх в Україну.

Починайте купувати на польському Allegro – це вигідно!

Не знайшли, що шукали?
Подзвоніть, або напишіть у будь-який доступний месенджер!
Ми швидко допоможемо знайти і підібрати потрібні запчастини.
phones 068 316 2908 phones 068 316 2909 phones 063 216 8810 phones 066 107 2643
phones 0800 337 571 Дзвінки безкоштовні по всій Україні
Не показувати більше це вікно