Допомога у підборі
important_message Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!
Дзвінки безкоштовні по всій Україні
Русский Українська
Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!

Про ALLEGRO

Машини завжди ламаються і часом важко знайти потрібну для вас запчастину у вашому місті за прийнятною ціною. Парадоксально, але зараз, в епоху ринкової економіки і відкритих кордонів, проблеми з пошуком потрібної автозапчастини все ще підстерігають власників іномарок – автозапчастини, як і раніше, немає або вони є, але за неймовірними цінами. Часто термін доставки потрібної запчастини з Європи займає дуже багато часу. Коли справа стосується старих іномарок, то проблема інша – їх дуже-дуже мало.

Як же бути в цій ситуації?

Скористатися послугами нашої компанії!

Ми пропонуємо вам свою допомогу в пошуку та покупці автозапчастин для іномарок в Польщі.

Ринок запчастин в Польщі – найбільший в Європі. На відміну від Німеччини, в Польщі ціни набагато нижчі, а вибір не поступається німецькому.

alegro

Allegro.pl – найбільший інтернет-аукціон Польщі. На його сторінці motoAllegro представлено майже 11 млн. актуальних пропозицій польських приватних продавців і торгових підприємств. Серед них –понад 7,5 млн. пропозиційпро продаж запчастин для автомобілів.

На MotoAllegro продаються, як нові польські автозапчастини, так і запасні частини, які вже були у вжитку (б/у).

Zapchasti.lviv.ua спрощує для вітчизняних покупців процес пошуку і замовлення автозапчастин з Польщі на аукціоні MotoAllegro. Ми допоможемо Вам вибрати потрібні запчастини,а також доставити їх в Україну.

Починайте купувати на польському Allegro – це вигідно!