Допомога у підборі Перегляд відгуків
important_message Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!
Дзвінки безкоштовні по всій Україні
Русский Українська
Шановні клієнти, за допомогою Viber або Телеграм ми ТІЛЬКИ консультуємо з приводу покупки. Оформити замовлення можна ТІЛЬКИ на сайті або в телефонному режимі!

Про нас

Zapchasti.lviv.ua – це Ваш інтернет-помічник для покупки та доставки авто та мото запчастин з Польщі в Україну.

Zapchasti.lviv.ua – це сервіс, який безпосередньо працює з відомим не лише в Польщі, але й в Європі, аукціоном moto.allegro.pl. Саме тому у нас на сайті надано повний список актуальних пропозицій найбільшого інтернет-аукціону Польщі – Allegro.pl. Уже кілька років наша компанія допомагає автолюбителям замовляти оригінальні, недорогі б/у і нові запчастини з Польщі.

Ми працюємо для того, щоб Ви мали можливість в найкоротші терміни і при мінімальних витратах купити необхідні запчастини з авторазборок. Завдяки тому, що на території Польщі наша компанія має свої складські приміщення, і доставка запчастин з Польщі проводиться автомобілями нашої компанії, покупець отримує свій товар в найкоротші терміни 3-5 днів.

Відгуки про нас можна прочитати:

Зв’яжіться з нами
Не знайшли, що шукали?
Подзвоніть, або напишіть у будь-який доступний месенджер!
Ми швидко допоможемо знайти і підібрати потрібні запчастини.
phones 068 316 2908 phones 068 316 2909 phones 063 216 8810 phones 066 107 2643
phones 0800 337 571 Дзвінки безкоштовні по всій Україні
Не показувати більше це вікно